Çalışma Saatleri:

09.00 - 22:00

Telefon:

0544 356 92 50

SUNRISE FITNESS VE SPA

İstanbul / Sancaktepe Sunrise Fitness & Spa Merkezi bünyesinde canlandırıcı bir vaha hayal edin... Sunrise sağlıklı yaşam alanımızda kendinizi şımartmaya hazır olun. Sizleri de büyülü dünyamıza bekliyoruz. İstanbul Sancaktepe Sunrise spa ve masaj salonları arasında seçebileceğiniz en konforlu merkez sizleri ağırlamayı bekliyor. Sunrise Fitness & Spa ekibi olarak, akademik bilgiler ışığında fitness otoriteleri tarafından tasarlanan dersleri, uzman spor eğitmenleri, eşsiz tasarımı, kapalı havuzu ve keyifli spa merkeziyle bildiğin spor salonu ve fitness kavramını değiştiriyoruz.

Sunrise Fitness & Spa, sana özel yapılan fitness check-up sonucunda hedefine doğru yürümen için sana eşlik eder. Sunrise’da grup dersleri amacına yönelik dizayn edilmiştir. Bu dersler beraber spor yapmanın motive edici gücünü hissetmen ve yaşam kaliteni arttırman için yeni bilgiler ışığında sürekli yenilenir. Uzman terapistlerin sunduğu kaliteli hizmetiyle Sunrise Spa, konuklarını en iyi şekilde ağırlayarak üstün hizmet sunmayı amaçlar.

Tesisimiz de yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuz bulunmakta. Yaz-Kış Okulları için kullanıma uygun. Hem Fitness Üyelerimizin Hem de Spa’da ki misafirlerimizin kullanımına sunulmakta. Havuz da iki adet duş ve havuz ekipmanları mevcut. 500M2 ‘lik fitness alanın da bütün aletlerimiz yenilenmiş olup biri 2.kademe olmak üzere iki fitness antrenörümüz bulunmakta.

Salı-Perşembe günleri vücut analizi yapılarak antrenörlerimiz tarafından bire bir özel bir çalışma programı hazırlanmakta.

Ayda bir ölçümler ve programlar yenilenerek her ay farklı çalışma programları uygulanmakta.

Spa bölümümüzde misafirlerimize altı oda ile hizmet vermekteyiz.

Sauna, Buhar, Türk hamamı ve Dinlenme alanı yanı sıra odalarımızda duşlarımız mevcut olup her şey misafirlerimizin daha iyi bir hizmet alması için özenle düşünülmüş ve hazırlanmış bulunmak da.

Sunrise Fitness Spa&Türk Hamamı Tanıtım Videosu

00
Spor Aleti
000
m2 Havuz
000
Havuz Derinliği
0
Antrenör
000
En fazla kalori
00
En fazla kilo
BİLGİ
Sunrise Spa&Fitness nakit ödemelerde fiyatlandırma değişir.

Kese Köpük Masajı

20 dk seanslı uzman masör / keseciler tarafından gerçekleştirilen masajdır. Ölü deri tabakasının atılmasını, cildin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlar. Gözenekleri açarak cildi yumuşatır ve nefes aldırır. Kan dolaşımını hızlandırır.

Türk Hamamı

Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha ötesi sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı merkezler olmuştur. İnsanoğlunun yaşamsal gereksinimlerinden biri olan suyun sağlık amacıyla kullanımı, hamam ve kaplıca gibi su mekanlarının inşasına yol açmıştır.

SUNRISE ÇALIŞMA PROGRAMIMIZ

Hizmetlerimiz 9:00 - 22:00
12:00 - 22:00 09:00 - 16:00
Pazartesi Fitness Spa
Salı Fitness Spa
Çarşamba Fitness Spa
Perşembe Fitness Spa
Cuma Fitness Spa
Cumartesi Fitness Spa
Pazar Spa Fitness

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU VARSA
HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ